Sizden Gelen Yorumlar

Anasayfa Sizden Gelenler
DoktorSitesi Yorumu

Konusunda son derece uzman olan Burcu hanıma her türlü konuda güvenebilirsiniz. Sayesinde çok daha kaliteli ve sorunsuz bir hayatımız var. Seanslarımız sırasında yaptığı girdiler ve sunduğu önerilerle daha düzenli, daha tatmin edici bir hayata kavuştuk. Tüm destekleri için çok teşekkür ederim.

DoktorSitesi Yorumu

Burcu hanım oldukça ilgili ve bilinçaltını çok iyi anlayan bir insan... Burcu hanımdan yaklaşık 4 aydır terapi alıyorum ve kendisi hayatımdaki bir çok konuyu farklı açılardan görebilmemi ve çözüm üretirken mutlaka farklı açılarla değerlendirme yapmayı bana öğretti Bu sayede sorunlarla baş etmeyi öğrendim bu durum eşimle olan ilişkimi de düzeltti Kendisine çok teşekkür ediyorum.

DoktorSitesi Yorumu

Çok güler yüzlü ve beni anlamak için elinden geleni yapıyor sayesinde çok hızlı ilerliyorum Herkese tavsiye ediyorum.

DoktorSitesi Yorumu

Psikolojik desteğin bu denli fayda sağlandığını bilmiyordum bunu Burcu hanımla keşfettim. Gayet iyi bir psikolog olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle görüşmek isteyen herkese tavsiye edebilirim.

DoktorSitesi Yorumu

Yaşadığım ya da karşılaşabileceğim olay ve durumlara karşı, sakin bir ruh hali ile daha makul ve farklı pencerelerden bakabilme ve ona göre hareket edebilme yolunu açtığı için doktoruma minnettarım.

DoktorSitesi Yorumu

Destek almak isteyen herkese tereddütsüz tavsiye ederim. Desteği ile resmen hayatım değişti. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

DoktorTakvimi Yorumu

Kızım sınav kaygısı yüzünden ilk yıl üniversiteye yerleşememişti. Hocamızın kapısını sınav kaygısı ile çaldık. Çok sıcak ilgili ve yakın alaka gördük. Kızım o yıl hukuk fakültesini kazandı ve şuan 2. Sınıf bitmek üzere kendisine çok teşekkür ederiz. İyi ki hayatımıza dokundunuz.

DoktorTakvimi Yorumu

Panik atak ve korkularımdan dolayı tavsiye üzerine bulduğum ve iyi ki buldum dediğim harika bir insan. Yanında bir saat görüşmek bile bana huzur veriyor. Her hafta gitmeyi dört gözle bekliyorum. İyi ki varsınız Burcu Hanım.

DoktorTakvimi Yorumu

Tavsiye üzerine gitmiştik. Memnun kaldım kendisinden.. İlgili bir doktor. Nokta atışı yapması güzel. Gayet güzel sonuçlar aldım. Bakış açımı değiştirdim sayesinde. Takibinden ve yönlendirmesinden memnun kaldım. Yakınlarıma da tavsiye ederim kendisini.

DoktorTakvimi Yorumu

Özel bir hastanede çalışırken başladım kendisine. Hastaneden ayrılınca ben de devam ettim. Devam ettim olumlu sonuçlar aldım. Genel olarak mesleğine yaklaşım tarzı, profesyonelliği ve kendi kararlı duruşundan hoşlandım. Yönlendirmeleri ve takibi de güzel. Herkese tavsiye ediyorum. Sevgilerimi iletiyorum kendisine.

DoktorTakvimi Yorumu

Çok iyi bir psikolog kendisi. Her türlü olumlu desteği var. Tavsiye üzerine gitmiştik. Kesinlikle çok iyi dinler ve doğru noktalarda önerilerde bulunur. Yaptığı önerilerle çok fayda gördüm. Ben gayet iyiyim. Hiçbir sıkıntım yok. İhtiyaç halinde tekrar tercih ederim kendisini. Yönlendirmelerinden memnun kaldım. Kendisi oldukça başarılı işinin ehli bir insan. Kesinlikle gidenlerin faydası görebileceğine inanıyorum.

DoktorTakvimi Yorumu

Bazı karşılaştığım problemler noktasında destek almak amaçlı gittim. Profesyonelliği ve yaklaşım tarzı, iyi bir dinleyici olması, iyi bir yol gösterici olması, problemlere çözüm bulması güzeldi. Amacımıza ulaştık. Çok başarılı sonuçlar aldık. Yönlendirmeleri ve takibi de güzeldi memnun kaldım. Yakınlarıma da kesinlikle tavsiye ederim. Çok pozitif biri.

DoktorTakvimi Yorumu

Tavsiye üzerine gitmiştim. Çok memnun kaldım. Samimi ve içten olması güzeldi. İyi sonuçlar aldım. İlgisinden memnundum. Takibi ve yönlendirmelerinden memnun kalmıştım. Herkese tavsiye ederim.

DoktorTakvimi Yorumu

Farklı bir doktor yönlendirmesiyle görüştük. Çocuğumla ilgilendi. Olumlu sonuçlar aldık. Ara ara hala görüşüyoruz. Yakınlarımıza da tavsiye ederiz. Memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz kendisine.